Sosyalyuvamı Nasıl Kullanabilirim?

Sosyalyuvam ile beğeni, takipçi, izlenme, abone, like, dislike, yorum ve bütün sosyal medya platformun işlemini yaptırabileceğiniz gibi tüm etkileşimlerini en ucuz fiyata almanızı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem bakiyeli olarak çalışır ve verdiğiniz siparişler işleme anında başlar. Hizmetleri 1. elden satın aldığınız için asla beklemezsiniz. Arada başka bir aracı olmadığı için normale göre çok daha ucuza beğeni ve takipçi satın alırsınız.

Nasıl Kayıt Olabilirim? Kayıtlar ücretli mi?
Kayıt olmanız için herhangi bir şart yok ve kayıtlar ÜCRETSİZ

Bu sayfayı açarak kayıt olun. İşte hepsi bu kadar artık sende aramıza katıldın!


Sosyal medya hesaplarıma bir zararı olur mu?

Öncelikle sosyalyuvam.com asla hesabınızın şifresi istenmeyecektir. Burada yapılan işlemler tamamen güvenlidir. Burada avantajınız direkt olarak ana sağlayıcıdan almanızdır. Bu sayede işlemleriniz hem çok hızlı tamamlanıcak hemde çok daha uygun fiyat ile hizmet alıcaksınız.

Sosyalyuvam Nedir?

Sosyal medya marketiyiz, sosyal medyada sizi hızla büyütmeye ve bir yandan tanınırlığınızı arttırmayı görev edinen resmi işletmedir, bakiye yüklemelerinizde adınıza fatura kesilmektedir. Yaptığınız işlemler ve vermiş olduğunuz bilgiler MD5 yöntemiyle şifrelenir. Bu yöntem ile şifrelenen bilgilere biz dahil kimse çözemez.
 • Sosyal Medya Hizmetleri için her hangi bir aracı olmadığı için çok daha ucuza hizmet alırsınız.
 • Aracı olmadığı için 1. elden destek alırsınız ve yardım istediğiniz de sizi oyalamak yerine direkt olarak çözüm odaklı cevaplar veririz ve en kısa sürede sorununuzu çözeriz.
 • Aracı olmadığı için verdiğiniz siparişler çok daha hızlı teslim edilir.
 • Aldığınız bir çok hizmet garantilidir. Her hangi bir silinme çoğu zaman olmaz. Olması durumunda ücretsiz olarak telafi edilir.
 • Anında destek alma imkanı ile 7/24 sistemdeki destek sisteminden veya canlı destek sisteminden siparişler ve servisler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemi olarak havale,eft, kredi kartı veya btc-ltc ve diğer coin yöntemleri tercih edilebilir. Ödeme yaparken sizden komisyon alınmaz hediye bonus bakiye verilir ve yaptığınız ödeme direkt olarak sisteme eklenir.
Ödemeler PayTR Güvencesi ile Sosyal Yuvam 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde 7/24 online ödeme yapabilirsiniz.
 1. Sisteme giriş yapın.
 2. Bakiye ekle sayfasına girin.
 3. Ödemeyi nasıl yapacağınızı seçin (havale, eft, kredi kartı veya btc-ltc ve diğer coinler)
 4. Ardından sizden istenilen bilgileri doldurun ve ödemeyi tamamlayın.
 5. Yaptığınız ödeme otomatik olarak sisteme eklenir ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyalyuvam'ın Hizmetleri Nelerdir?

Bayilik panelimiz de daha önce hiç bir sitede görmediğiniz çeşitlilikte servislere rastlayacaksınız. Bu sizi korkutmasın her hizmetin altında açıklamaları yazmaktadır.
 • Instagram takipçi hizmeti için çeşitli servisler bulunmaktadır. Dilerseniz %100 Türk ve aktif kitleden oluşan ve hızlı yüklenen bir servisten hizmet alın veya yabancı ve gerçek kullanıcılardan oluşan bir kitleden satın alın. Üstelik yükleme hızını istediğiniz gibi siz seçin.
 • Beğeni hizmetinde ise tekrardan Türk ve Yabancı olarak satın alım hizmeti sunarken en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Beğeniler isterseniz anında gelsin keşfete çıkın isterseniz doğal artış şeklinde yavaş yavaş gelsin.
 • Yorum hizmetinde en iyisi bayilik paneli. İsterseniz yorumları siz kendiniz yazın ve farklı kişiler göndersin. Dilerseniz hazır olarak yazılmış emojili yorumlar otomatik olarak gelsin.
 • Hikaye izlenme hizmeti ile profilinizin gerçekten aktif olduğunu kanıtlayın.
 • Etkileşim, kaydetme, gösterim ve erişim hizmetleri ile reklam gelirlerinizi arttırmanız çok kolay olucaktır.
 • Youtube abone hizmetlerimizde türk/yabancı seçenekleri ve hızını yine siz ayarlayabiliyorsunuz
 • ve diğer bütün hizmetlerimizde aynı seçenekler mevcuttur fakat bu size yorucu gibi gelmesin hizmeti seçip satın almanız yaklaşık 5 saniyenizi almaz sistemimiz bu kadar kolaydır

Kopyalandı